Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 1+1 me qira, lagjja...

Postuar nga Rino Nika ne 03/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, një dhoma gjumi dhe një banjo e kompletuar.
Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
Është e shtruar e gjitha me pllakë.
Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 222
Vizita e fundit : 24/01 Ora 04:59
Nr i njoftimit : 13238
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK