Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 1+1 me qira, lagjja...

Postuar nga Rino Nika ne 31/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, një dhoma gjumi dhe një banjo e kompletuar.
Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
Është e shtruar e gjitha me pllakë.
Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

????ÇMIMI: 150 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 74
Vizita e fundit : 18/09 Ora 18:27
Nr i njoftimit : 14155
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK