Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 1+1 me qira

Postuar nga Rino Nika ne 20/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 60 m² dhe me adresë: lagjja "3 heronjtë" rruga "Marie Kraja".

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Salloni
- Dhoma e gjumit
- Korridori
- Një banjo e kompletuar

✔Cilësitë:
- Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
- Është e shtruar e gjitha me pllakë.
- Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 109
Vizita e fundit : 11/07 Ora 20:54
Nr i njoftimit : 11404
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK