Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 me qira, në la...

Postuar nga Rino Nika ne 03/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m².
Shtëpia ndodhet në katin e parë.
✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi
– Sallon + Kuzhinë
– Një banjo me të gjitha hidrosanitaret
✔Cilësitë e shtëpisë: – Është e mobiluar.
– Ka sistem sigurie me kamera.
– Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje
– Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.
– Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 183
Vizita e fundit : 21/09 Ora 04:44
Nr i njoftimit : 13241
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK