Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 me qira

Postuar nga Rino ne 16/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 149,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 një-katëshe me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: rruga “Andrea Skanjeti”, te rotondoja te varret katolike.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon
- 1 banjo të kompletuar
- korridor

✔Cilësitë e pronës:
- Shtëpia ofron një oborr me sipërfaqe prej 300 m².
- Është e shtruar me pllaka.
- Shitet pjesërisht e mobiluar, duke përfshirë kuzhinën krejtësisht të re si dhe mobiljet kryesore si: frigorifer, sobë.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 143
Vizita e fundit : 13/09 Ora 08:24
Nr i njoftimit : 11377
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK