Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 me qira

Postuar nga Rino Nika ne 19/02/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ndodhet në katin e parë.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Dy dhoma gjumi
- Sallon + Kuzhinë
- Një banjo me të gjitha hidrosanitaret

✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është e mobiluar.
- Ka sistem sigurie me kamera.
- Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje
- Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.
- Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 140
Vizita e fundit : 17/09 Ora 16:42
Nr i njoftimit : 11575
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK