Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 me qira

Postuar nga Rino Nika ne 26/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 240,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private me sipërfaqe 140 m².
Shtëpia ndodhet në katin e dytë të banesës në rrugën “At Gjergj Fishta”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi dhe një banjo
Ofron një oborr prej 80 m².
Ka një verandë shumë të përshtatshme për çlodhje.
Çdo dhomë është e pajisur me kondicioner.
Lëshohet me qira e kompletuar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 167
Vizita e fundit : 18/09 Ora 18:26
Nr i njoftimit : 13339
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK