Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 me qira në Rru...

Postuar nga Rino Nika ne 27/02/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 227,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 të ndodhur në katin e dytë me sipërfaqe 55 m² dhe me vendndodhje: Bulevardi Bujar Bishanaku.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Kuzhina
- Aneksi
- Dy dhoma gjumi
- Banjo

✔Cilësitë e banesës:
- Është e shtruar me pllakë.
- Ka dritare dopioxham duralumini.
- Është në ndërtim e sipër por do të përfundojë së shpejti.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 88
Vizita e fundit : 15/07 Ora 15:44
Nr i njoftimit : 11658
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK