Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 me qira në lag...

Postuar nga Rino Nika ne 14/02/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në lagjen Mar’ Lula, pas shkollës “Cuore Jesu”.

Shtëpia ka një sipërfaqe totale 110 m² dhe ka: – sallon + kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-një banjo
-verandë.

Oborri i bollshëm me sipërfaqe 100 m² ofron mundësi për parking.

Shtëpia jepet me qira e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 120
Vizita e fundit : 18/09 Ora 18:28
Nr i njoftimit : 13667
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK