Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 3+1 me qira në G...

Postuar nga Rino Nika ne 27/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 240,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private (hyrje) me sipërfaqe 135 m², e pozicionuar në katin e dytë të ndërtesës në G’juhadol”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, dy dhoma gjumi të mobiluara dhe një e pamobiluar, një banjo, një verandë e madhe e mbyllur që mund të pëdoret si dhomë
Ka hyrje të veçuar nga mbrapa shtëpisë. Është e përbërë nga grila prej druri.
Ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar dhe të preferuar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 189
Vizita e fundit : 20/09 Ora 12:28
Nr i njoftimit : 13342
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK