Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private dy-katëshe me qira

Postuar nga Rino Nika ne 22/02/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me sipërfaqe 200 m². Shtëpia ndodhet në rrugën “Sarda”, në Unazën Lindore të qytetit.

✅Përbëhet nga:
- Kati i parë: që ka dy dhoma gjumi dhe sallon
- Kati i dytë: që ka 4 dhoma gjumi dhe sallon.
- 2 banjo

✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është e shtruar me pllakë.
- Dritaret janë duralumini.
- Ka mundësi ngrohjeje me oxhak.
- Ka edhe 90 m² oborr.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 89
Vizita e fundit : 18/07 Ora 00:20
Nr i njoftimit : 11592
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK