Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private dy-katëshe me qira

Postuar nga Rino Nika ne 30/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me sipërfaqe 200 m². Shtëpia ndodhet në rrugën “Sarda”, në Unazën Lindore të qytetit.

Përbëhet nga:
– Kati i parë: që ka dy dhoma gjumi dhe sallon
– Kati i dytë: që ka 4 dhoma gjumi dhe sallon.
– 2 banjo

Ka mundësi ngrohjeje me oxhak.
Ka edhe 90 m² oborr.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 159
Vizita e fundit : 18/09 Ora 18:28
Nr i njoftimit : 13360
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK