Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private me qira

Postuar nga Sun Real Estate ne 10/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 146,00 €

Qyteti/Fshati : Shkodër

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private dy katëshe, me adresë: rruga e Gurazezëve. Prona ka një sipërfaqe totale prej 100 m² dhe përbëhet nga:
- Sallon
- Aneks
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Një shtrat dy katësh (marinar)
✅Shtëpia ka këto cilësi:
- Ka oborr të bollshëm
- Dyert janë prej druri
- Dritaret kanë hekura të jashtme
- Furnizohet me ujë 24 orë sepse ka shpim (pus në oborr)
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
+355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 152
Vizita e fundit : 15/07 Ora 21:27
Nr i njoftimit : 10704
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK