Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private me qira

Postuar nga Sun Real Estate ne 07/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 220,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private (hyrje) me sipërfaqe 135 m², e pozicionuar në katin e dytë të ndërtesës, me adresë: rruga ”G’juhadol”, përballë “Shega e Egër”.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Sallon
- Dy dhoma gjumi të mobiluara dhe një e pamobiluar
- Një banjo
- Një verandë e madhe e mbyllur që mund të pëdoret si dhomë

✔Cilësi të tjera:
- Ka hyrje të veçuar nga mbrapa shtëpisë.
- Është e përbërë nga grila prej druri
- Ofrohet krejtësisht e mobiluar.
- Ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar dhe të preferuar.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 127
Vizita e fundit : 08/07 Ora 09:25
Nr i njoftimit : 10891
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK