Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private me qira

Postuar nga Rino Nika ne 11/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private dy katëshe, me adresë: rruga e Gurazezëve.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 100 m² dhe përbëhet nga:
- Sallon
- Aneks
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Një shtrat dy katësh (marinar)

✅Shtëpia ka këto cilësi:
- Ka oborr të bollshëm
- Dyert janë prej druri
- Dritaret kanë hekura të jashtme
- Furnizohet me ujë 24 orë sepse ka shpim (pus në oborr)

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 109
Vizita e fundit : 12/07 Ora 20:07
Nr i njoftimit : 11336
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK