Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private me qira në Perash

Postuar nga Rino Nika ne 26/02/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 570,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në Perash.
Shtëpia ka sipërfaqe 218 m² dhe ndodhet në katin e tretë . E gjithë shtëpia është e shtruar në pllakë dhe ka dritare dopio-xham.
Ka pamje në rrugën kryesore.

????ÇMIMI: 70'000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 118
Vizita e fundit : 18/09 Ora 18:27
Nr i njoftimit : 13746
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK