Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 2-katëshe me qira në G'...

Postuar nga Rino Nika ne 14/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 900,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 katëshe + papafingo.
Vila zotëron një sipërfaqe prej 340m², një oborr prej 80m² dhe ndodhet në hyrje të rrugës “G'juhadol”.
✅ Kati i I-rë përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë.
- Koridor.
- Verandë.
- Banjo.
✅ Kati i II-të përbëhet nga:
-Dhomë gjumi matrimoniale.
- 2 dhoma gjumi.
- Ballkon.
- Koridor.
- Banjo.
✅ Papafingoja përbëhet nga:
- 2 depo që mund të përdoren si dhomë.
- Ballkon.
- Koridor.
✔Cilësitë e vilës:
-Është e ndërtuar vitet e fundit.
- Zotëron një oborr të gjelbëruar me pemë të ndryshme, si dhe një pemë palmë, shumë lule të ndryshme duke ofruar qetësi dhe relaks.
- Vila është e shtruar e gjitha në pllakë, ndërsa dritaret janë dopio xham.
- Të dy ballkonet (në katin e 2-të dhe në papafingo) janë të mbushura me vazo me lule të ndryshme.
- Ka garazh për makinë.
- Ofrohet e mobiluar për qira.
- Vila është e mbushur me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
- Ndodhet në qendër të Shkodrës në një nga lagjet më të vjetra dhe të preferuara të qytetit.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme si, universiteti, bar-restorantet më te njohura dhe të frekuentuara të qytetit, market, etj.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 122
Vizita e fundit : 16/07 Ora 09:17
Nr i njoftimit : 10930
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK