Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 3-katëshe me qira, tek Truma

Postuar nga Rino Nika ne 18/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 900,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një vilë 3-katëshe të ndodhur te Truma e Dugajëve të Reja. Vila ka një ndërtim shumë cilësor me një mobilim mjaft modern. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 100 m² dhe përbëhet nga një dhomë, një banjo si dhe verandën dhe korridorin.
Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo me vaskë dhe hidromasazh. Kati i tretë ose papafingoja ka 5 baxha dhe 1 banjo. Vila është e rrethuar nga një oborr plot gjelbërim me sipërfaqe 180 m² duke i ofruar shtëpisë një pamje shumë çlodhëse. E gjithë banesa ka ngrohje me sistem kondicionimi, ka grila dhe kapotë të jashtme, derë parkimi me telekomandë si dhe një oxhak.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 198
Vizita e fundit : 16/09 Ora 00:07
Nr i njoftimit : 13046
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK