Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 3-katëshe me qira në Gjuhad...

Postuar nga Rino Nika ne 27/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 900,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të G’juhadolit. Ka një sipërfaqe prej 340m² dhe një oborr prej 80m².
Kati i I-rë përbëhet nga: – Sallon + Kuzhinë. – Koridor. – Verandë. – Banjo.
Kati i II-të përbëhet nga: -Dhomë gjumi matrimoniale. – 2 (dy) dhoma gjumi. – Ballkon. – Koridor. – Banjo.
Papafingoja përbëhet nga: – 2 (dy) Depo që mund të përdoren si dhomë. – Ballkon. – Koridor.
Zotëron një oborr të gjëlbëruar me pemë të ndryshme, si dhe një pemë palmë, shumë lule të ndryshme duke ofruar qetësi dhe relaksim.
– Vila është e shtruar e gjitha në pllakë, ndërsa dritaret janë dopio xham.
– Të dy ballkonet ( në katin e 2-të dhe në papafingo) janë të mbushura me vazo me lule të ndryshme.
– Garazh për makinë.
– Ofrohet e mobiluar për qira.
– Vila është e mbushur me dritë naturale gjatë gjithë ditës.
– Ndodhet në qëndër të Shkodrës dhe një nga lagjet më të vjetra dhe të preferuara të qytetit.
– Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme si, Universiteti, Bar- Restorant më te njohura dhe të frekuentuara të qytetit, market,etj.

ÇMIMI 900 €/Muaj

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 171
Vizita e fundit : 18/09 Ora 18:27
Nr i njoftimit : 13340
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK