Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 3-katëshe me qira në Pedona...

Postuar nga Rino Nika ne 27/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 500,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.
Objekti ndahet në këtë mënyrë:
Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.
Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,
-një kuzhinë,
-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket
-dy banjo, të kompletuara
Ofrohet me qira i mobiluar.
Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 191
Vizita e fundit : 19/09 Ora 00:22
Nr i njoftimit : 13217
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK