Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 3-katëshe me qira te Poçeri...

Postuar nga Rino Nika ne 26/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër.
Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 510 m² (170 m² për kat) në një truall prej 600 m².
Vila ka 4 dhoma gjumi, dy salla ndenjeje dhe një banjo.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 206
Vizita e fundit : 20/09 Ora 18:34
Nr i njoftimit : 13215
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK