Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë me qira, te shkolla Teknologj...

Postuar nga Rino Nika ne 07/01/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 485,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”.
Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme.
Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo.
Vila është e mobiluar plotësisht, dhe ofron një oborr të bollshëm për 2 vende parkimi.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 174
Vizita e fundit : 21/09 Ora 13:04
Nr i njoftimit : 13503
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK