Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë pushimi me qira në Velipojë

Postuar nga Rino Nika ne 01/05/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Velipoje

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një vilë pushimi 4-katëshe me një sipërfaqe prej 170 m² për çdo kat.
Vila ndodhet në rrugën nr.7, në Velipojë, dhe përfshin 12 apartamente, 4 dhoma hoteli dhe bar.

- Dhomat janë të gjitha të kompletuara me sistem kondicionimi si dhe me të gjitha kushtet për një pushim sa më të rehatshëm.

- Ndërtesa ofron sistem sigurie për zjarr, një bombolë gazi prej 1500 litrash, ka instalacion të jashtëm të kolauduar.

- Sistemi i ngrohjes realizohet me panele diellore si dhe ka 3200 litra ujë të ngrohtë.

- Ka edhe 1200 m² oborr si dhe 20 vende për parking. Për pushime të këndshme ofron edhe një kënd lojërash për fëmijë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 44
Vizita e fundit : 09/07 Ora 23:51
Nr i njoftimit : 12215
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK