Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë tri-katëshe me qira te rruga...

Postuar nga Rino Nika ne 07/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja.

Vila ka edhe 180 m² oborr dhe është e konstruktuar në mënyrë të tillë:
- Kati i parë ka një sallon të madh, një dhomë ndenjeje dhe një banjo.
- Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi dhe një banjo.
- Kati i tretë ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 55
Vizita e fundit : 16/07 Ora 12:50
Nr i njoftimit : 12046
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK