Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hotel 3-katësh në shitje në Veli...

Postuar nga Rino Nika ne 09/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 230 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 12

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh në Velipojë, të ndodhur në rrugën nr.13, pas rrugës kryesore.
Hoteli ka një sipërfaqe prej 187 m² dhe ka 12 dhoma.
Është i shtruar krejtësisht me pllaka, ka 14 banjo dhe ballkone në katin e dytë dhe të tretë.
Mundëson edhe garazh, si dhe një oborr me sipërfaqe 440 m².

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 60
Vizita e fundit : 15/07 Ora 19:30
Nr i njoftimit : 12070
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK