Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hyrje 2+1 ne shitje ne nje shtepi p...

Postuar nga Sun Real Estate ne 31/03/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 70 000,00 €

Qyteti/Fshati : Ura Dervishbeg, Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg, hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.
Hyrja ndahet respektivisht ne:
- Sallon + Kuzhine
- 2 dhoma
- Banjo

Cilesi te tjera te kesaj prone:
- Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.
- Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.
- E shtruar e gjitha ne pllake.
- Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.
- Dyert e brendshme prej druri.
- Dritaret dopio-xham.
- Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.
- E pajisur me hipoteke.


CMIMI 70'000 €

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 483
Vizita e fundit : 18/09 Ora 10:04
Nr i njoftimit : 9382
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK