Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion!!! Shtëpi private 2+1 në ...

Postuar nga Rino Nika ne 23/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një hyrje 2+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë tek Ura Dervishbeg, rruga "Bardhosh Dani" me një sipërfaqe totale prej 130 m², ku 70 m² janë ndërtim dhe 60 m² oborr.

✅Hyrja ndahet respektivisht në:
- Sallon + Kuzhinë
- 2 dhoma
- Banjo me të gjitha hidrosanitaret

✔Cilësi të tjera të kësaj prone:
- Është e rikonstruktuar vitet e fundit.
- Është e shtruar e gjitha në pllakë.
- Dyert e brendshme janë prej druri dhe dritaret dopio-xham.
- Ndodhet në një zonë mjaft të qetë, e përshtatshme për familjarë.
- Ka oborr të bollshëm për parkimin e një automjeti.
- Është e pajisur me hipotekë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 47
Vizita e fundit : 15/07 Ora 01:51
Nr i njoftimit : 12173
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK