Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet shtepi private 2-kate me sp ...

Postuar nga cityhome ne 02/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 220 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 5

Detajet e njoftimit

CITYHOME ka per te shitur shtepi private 2-kate sp 1500 m2.
Shtepia ndodhet afer sheshit Kiras. shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 118
Vizita e fundit : 23/04 Ora 17:02
Nr i njoftimit : 12963
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK