Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet shtepi private 3 kateshe

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 29/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 149 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 7

Detajet e njoftimit

Ka dhe nje pjese 1 kateshe te ndodhura ne te njejtin oborr.
E ndodhur 250m nga Truma (Dugajt e reja) ne Shkoder
Shtepia disponon certifikate pronesie te rregullt
Sip ndertimi 310m2
Cmimi 149.000€ i diskutueshem!
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Agjensia e Sherbimeve Extra.

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 163
Vizita e fundit : 19/04 Ora 05:40
Nr i njoftimit : 12642
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK