Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet shtepi private sp 190 m2

Postuar nga cityhome ne 01/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 65 000,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

CITYHOME ka per te shitur shtepi private sp 190 m2. Shtepia ndodhet afer Kishes Madhe . Shkoder.
cmimi 65.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 43
Vizita e fundit : 06/07 Ora 11:57
Nr i njoftimit : 12212
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK