Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet shtepi private sp 224 m2

Postuar nga cityhome ne 02/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 95 000,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

CITYHOME ka per te shitur shtepi private sp 224 m2. Shtepia ndodhet afer Sheshit Balshaj .Shkoder.
cmimi 95.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 48
Vizita e fundit : 14/07 Ora 15:26
Nr i njoftimit : 12220
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK