Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet vile 3 kate + dyqan sip tota...

Postuar nga cityhome ne 21/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300 000,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Numri i dhomave : 6

Detajet e njoftimit

CITYHOME ka per te shitur Vile 3 kate + Dyqan. Vila ka sip totale 1000 m2. Vila ndodhet ne rrugen SH1 Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 97
Vizita e fundit : 16/07 Ora 13:38
Nr i njoftimit : 11170
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK