Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet vile 3 kate +2 dyqane sp 300...

Postuar nga cityhome ne 27/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 350 000,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Numri i dhomave : 6

Detajet e njoftimit

CITYHOME ka per te shitur vile 3 kate+ 2 dyqane sp 300 m2 . Vila ndodhet afer qendres se qytetit te Shkodres.
Cmimi 350.000 euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 32
Vizita e fundit : 15/07 Ora 15:51
Nr i njoftimit : 12437
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK