Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet vile 3 kate me sp 6000 m2

Postuar nga cityhome ne 23/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200 000,00 €

Qyteti/Fshati : Ne periferi te qytetit te Shkodres

Numri i dhomave : 10

Detajet e njoftimit

CITYHOME ka per te shitur Vile 3 kate me sp 6000 m2. Vila ndodhet ne periferi te qytetit te Shkodres.
Cmimi 200.000 euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 35
Vizita e fundit : 15/07 Ora 00:37
Nr i njoftimit : 12405
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK