Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 në shitje

Postuar nga Sun Real Estate ne 15/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 113 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja)
Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dhe një truall me sipërfaqe prej 542 m².

✅Shtëpia përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhinë
- korridor
- banjo

✔Cilësitë e pronës:
- Shtëpia ka në dispozicion një dyqan me sipërfaqe 85 m², duke ofruar shfrytëzimin e saj per shërbime të ndryshme.
- Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë.
- Pjesa e oborrit është e gjelbëruar dhe e mjaftueshme për parkimin e makinave.
- Shtëpia shitet e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 113
Vizita e fundit : 18/07 Ora 03:07
Nr i njoftimit : 11134
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK