Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 në shitje

Postuar nga Rino Nika ne 15/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 113 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja).
Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dhe një truall me sipërfaqe prej 542 m².

Ka 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë dhe banjo.

Shtëpia ka në dispozicion një dyqan me sipërfaqe 85 m², duke ofruar shfrytëzimin e saj per shërbime të ndryshme.
Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë. .
Shtëpia shitet e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 34
Vizita e fundit : 07/07 Ora 11:50
Nr i njoftimit : 12293
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK