Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2+1 në shitje në ...

Postuar nga Rino Nika ne 16/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 119 426,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 100 m² në lagjen “Fahri Ramadani”, rruga “Pogej”.
✅Shtëpia përbëhet nga: - Salloni dhe kuzhina
- Dy dhoma gjumi
- Një korridor të bollshëm
- Një banjo e kompletuar
✔ Cilësitë: - Është e shtruar në pllakë.
- Ka një oborr prej 400 m².
- Shitet e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 111
Vizita e fundit : 19/04 Ora 14:01
Nr i njoftimit : 13183
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK