Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2-katëshe në shit...

Postuar nga Sun Real Estate ne 18/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 135 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe, me adresë: rruga “Arra e Madhe”, pranë shkollës ”Dëshmorët e Prishtinës”.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 750 m² ku 360 m² janë oborr, 300 m² janë bahçe dhe 90 m² ndërtim për kat (180m² ndërtim).
✅Shtëpia përbëhet nga:
Kati i parë (është i shtruar në pllakë)
- Sallon + Kuzhinë
- Depo
- Banjo
Kati i dytë.
- Dy dhoma gjumi
- Koridor të bollshëm
- Banjo
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Ndodhet në një zonë shumë të qetë me dalje në rrugë kryesore.
- Ka oborr dhe bahçe me sipërfaqe të bollshme.
- Kati i parë
- Ndodhet 200 metra larg sheshit 'Isa Boletini"
- Është e pajisur me garazh

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 90
Vizita e fundit : 09/07 Ora 03:47
Nr i njoftimit : 10975
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK