Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 2-katëshe në shit...

Postuar nga Sun Real Estate ne 02/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 65 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas Qendrës së Këshillimit dhe Shërbimit “Malteser”.
✅Kati I shërben për njësi tregtare (mund të shfrytëzohet edhe për banim).
Kati II është i banueshëm dhe përbëhet nga:
-tre dhoma gjumi
-dhomë ndenjeje + kuzhinë
-ballkon
-koridor
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Shtëpia është në gjendje të vjetër.
- Zotëron dokumentacion të rregullt.
- Ka oborr.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 90
Vizita e fundit : 16/07 Ora 19:35
Nr i njoftimit : 11070
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK