Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 3+1 në shitje

Postuar nga Sun Real Estate ne 23/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 95 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 3+1 me adresë: rruga “Ndoc Mazi", tek Arra e Madhe.
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 374 m², është 2-kateshe, e vjetër, me një oborr të mrekullueshëm, ku mbizotëron ngjyra e gjelbër nga pemët dhe lulet që e rrethojnë në të katër anët.
✅Shtëpia përbëhet nga:
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- sallon
- kuzhinë
- korridor
- pus i vjetër (funksional)

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 114
Vizita e fundit : 19/07 Ora 02:52
Nr i njoftimit : 10806
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK