Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 3+1 në shitje te M...

Postuar nga Rino Nika ne 29/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 41 087,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1.
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve.
Prona përfshin tri dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo.
Është e mobiluar dhe ofron edhe 200 m² oborr.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 31
Vizita e fundit : 15/07 Ora 21:03
Nr i njoftimit : 12452
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK