Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi privatë dy-katëshe në sh...

Postuar nga Rino Nika ne 06/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 135 053,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m².
Prona është e ndërtuar mbi një truall me sipërfaqe 2 dynym e 600 m².

✅ Shtëpia ka në përbërje:
- Një sallon të mobiluar në mënyrë mjaft moderne
- Një kuzhinë të kompletuar me banak
- 4 dhoma gjumi në katin e dytë
- Dy banjo të kompletuara
- Një garazh

✔Prona gëzon këto cilësi:
- Ofron një verandë çlodhëse me sipërfaqe 50 m².
- Ka një çati cilësore prej druri austriak special.
- Dritaret e dhomave janë duralumin dhe dopioxham, si dhe kanë rrjeta dhe grila të jashtme.
- Dyert e brendshme të shtëpisë janë prej druri.
- Është e shtruar krejtësisht me pllakë.
- Ka mobilje të kushtueshme dhe mjaft moderne.
- Shitet e gjitha e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 97
Vizita e fundit : 08/07 Ora 14:53
Nr i njoftimit : 11292
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK