Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje

Postuar nga Sun Real Estate ne 02/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 110 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me adresë: rruga “Filip Shiroka”, një nga lagjet më të vjetra të Shkodrës.
Prona gëzon një sipërfaqe prej 300m², nga të cilat 100m² janë sipërfaqe banimi (100 m² kati I + 100m² kati i II), 100m² oborr dhe 100m² bahçe.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo e kompletuar
- Divanë
- Derë e jashtme prej hekuri

✔Cilësi të kësaj shtëpie:
- Ka oborr të bollshëm dhe të gjelbëruar,
- Është e pajisur me pus të vjetër funksional.
- Ka shkalla të jashtme për katin e dytë.
*SHTËPIA GËZON CERTIFIKATË TË RREGULLT PRONËSIE*

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 113
Vizita e fundit : 16/07 Ora 09:10
Nr i njoftimit : 10857
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK