Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje 230 €/...

Postuar nga Rino Nika ne 13/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 69 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me vendndodhje: Bahçallëk, rrugica përballë hotel "Ambasador".
Shtëpia është një ndërtesë e re dy-kateshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).
✅Shtëpia përbëhet nga:
* Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.
* Kati II banues që përfshin:
- dhomë ndenjeje + kuzhinë
- dy dhoma gjumi
- ballkon
- koridor i bollshëm.
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Tarraca është e izoluar, për mbrojtje ndaj lagështirës.
- Është një pronë mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
- Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 95
Vizita e fundit : 14/07 Ora 10:40
Nr i njoftimit : 10927
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK