Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në Bah...

Postuar nga Rino Nika ne 14/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 68 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk,
Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.
Kati II banues përfshin:
- dhomë ndenjeje + kuzhinë
- dy dhoma gjumi
- ballkon
- koridor i bollshëm.

Ka tarracë të izoluar për mbrojtje ndaj lagështirës.
Është mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 36
Vizita e fundit : 07/07 Ora 20:28
Nr i njoftimit : 12283
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK