Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në Bog...

Postuar nga Rino ne 11/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 78 000,00 €

Qyteti/Fshati : Bogë, Theth

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe në fshatin Bogë që ndodhet rrugës për në Theth. Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 300 m², brenda së cilës 75 m² janë për katin e parë dhe 85 m² për katin e dytë.
✅Shtëpia përbëhet nga:
-sallon
-kuzhinë
-dy dhoma gjumi në katin e dytë
-ballkon
-banjo
-koridor
-garazh
✔Cilësi të pronës:
- Është e pozicionuar në një zonë turistike shumë të preferuar.
- Ndodhet larg smogut dhe zhurmës së qytetit.
- Ofron një pamje mbresëlënëse të Alpeve veriore të Shqipërisë.
- Është e përshtatshme si shtëpi pushimi dhe banimi.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 124
Vizita e fundit : 08/07 Ora 09:56
Nr i njoftimit : 10713
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK