Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në Pera...

Postuar nga Sun Real Estate ne 07/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 135 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe me adresë: rruga “Edith Durham”, Perash. Shtëpia gëzon një sipërfaqe prej 245 m².
✅Shtëpia përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë.
- Tri dhoma gjumi.
- Një dhomë pritjeje.
- Dy banjo.
- Korridor.
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është e shtruar e gjitha me pllaka.
- Shitet e pamobiluar.
- Shtëpia ka një shkallë përbrenda për të shkuar në katin e dytë.
- Ndodhet në dalje në rrugën kryesore dhe ka sipërfaqe të bollshme.
- Ka oborr para dhe prapa shtëpisë.
- Ndodhet në një zonë të qetë dhe afër fasiliteteve të ndryshme si; bar-restorant, shkolla, ushqimore, parukeri, etj.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 87
Vizita e fundit : 20/07 Ora 02:19
Nr i njoftimit : 11093
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK