Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në Toph...

Postuar nga Rino Nika ne 05/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 83 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë.
Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar: 1 sallon, 1 kuzhinë gatimi, 4 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 224 m² me dokumente të rregullta.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 125
Vizita e fundit : 16/04 Ora 16:26
Nr i njoftimit : 13137
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK