Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në Veli...

Postuar nga Rino Nika ne 11/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 100 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali).
Prona ka një sipërfaqe totale prej 250 m², ku 100 m² janë ndërtim dhe 150 m² oborr.

Shtëpia ndahet respektivisht në:
- Sallon + Dhomë ngrënieje
- Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Dy banjo

Vila mundëson ndërtimin e katit të dytë pasi ekzistojne shkallët lidhëse.
Ofrohet për shitje krejtësisht e mobiluar, përfshirë edhe një oxhak funksional që ndodhet në sallon.
Ndodhet në një zonë mjaft të qetë me dalje në rrugën kryesore.

*Shtëpia është e pajisur me hipotekë.*

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 63
Vizita e fundit : 14/07 Ora 13:15
Nr i njoftimit : 12082
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK