Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në rrug...

Postuar nga Rino Nika ne 10/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 35 742,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”. Shtëpia ofron një sallon + kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim. Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur të pronësisë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 138
Vizita e fundit : 17/04 Ora 22:06
Nr i njoftimit : 13151
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK